Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj

The Secred World - informacje o zadaniach

funcom secret world
Vincent | 30-09-2011 08:28

Ragnar Tørnquist, Senior Producer & Creative Director z firmy Funcom przedstawia szczegółowe informacje na temat wykonywania zadań w The Secret World.


Opowieść jest sercem i duszą The Secred World. Inspirowana mitami, miejskimi legendami, bajkami i prawdziwymi wydarzeniami, historia ociera się o każdą akcję gracza: począwszy od misji, po instancję, od potyczek między graczami, do walk z potworami. Wszystko jest skutkiem naszej opowieści, co odgrywa istotną rolę w przekazaniu jej do gracza.

W The Secred World chcemy, aby to gracz odkrył historię. Chcemy aby szukali, następnie szukali głębiej, by dokopali się do kolejnych fragmentów układanki, w swoim własnym tempie. Chcemy by fragmenty ułożyły się w obraz: głęboką fabułę, intrygujące postaci, ciekawych opowieści, które przeprowadzą gracza przez cały content gry.

the Secred World

Istnieje kilka kluczowych sposobów, w jakich przekazujemy historię w The Secred World.

Po pierwsze, każda misja zaczyna się animowaną scenką, w której pod każdą wypowiadającą się osobę jest podłożony głos, a za realizm jej ruchów odpowiada motion capture. Scenka skupia się na charakteryzacji i stworzeniu odpowiedniej atmosfery, ale zawsze będzie zawierała wskazówki, co do wykonania misji. Wszystkie - oprócz misji głównych - mogą być odtwarzane w dowolnej kolejności, umożliwiając graczowi poznanie jej na swój własny sposób.

the Secred World

Po drugie, podczas zwiedzania The Secred World, gracz będzie odkrywał elementy historii, zaszyte w świecie gry. Wszyscy, którzy odkryją jak najwięcej, zostaną nagrodzeni w odpowiedni sposób.

Po trzecie, gracz będzie mógł komunikować się z NPC poprzez funkcje dialogu. Poznawać ich osobiste przeżycia, osobowość, być może odkrywając interesujące i intrygujące fakty na temat otaczającego świata.

the Secred World

Jak widać, historia odkrywa bardzo ważną rolę w The Secred World. Każdy potwór, każda lokacja, każda umiejętność postaci, każda broń, każda szkoła magii - to wszystko są elementy układanki. Gdy gracz odkryje, że nieumarli w Kingsmouth przyciągane są przez dźwięk alarmów samochodowych, uczy się o naturze i zachowaniu tych stworzeń. Uważna obserwacja inwazji Draugów w zatoce pozwoli zrozumieć, jak te wodne stworzenia zamieniły ludzi z Wyspy Solomona w bezrozumne zombie. A kiedy gracz wkroczy do twierdzy wampirów w Transylwanii, unikając strażników i ich magii, zrozumie, że za wszystkim kryje się coś poważniejszego, ktoś kto kieruje tajemniczym mrokiem The Secred World. Historia jest wszędzie. Spostrzegawczy gracze nauczą się odkrywać jej elementy.

the Secred World

Ale historia nigdy nie zostanie całkowicie ujawniona. Opowieść w The Secred World będzie ciągle rozwijana, ujawniając coraz więcej intrygujących i fascynujących opowieści, w miarę upływu czasu.

W The Secred World wszystko jest prawdziwe i wszystko jest częścią naszej opowieści. Wszystko.


Klimatyczny i bardzo pobudzający wyobraźnię tekst.

Aby dodać komentarz, należy się zalogować.

Komentarze [0]

Temat z komentarzami: The Secred World - informacje o zadaniach

MMO miesiąca
Lista gier MMO

Wszystkie

Age of Wulin

Age of Wulin

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [88]

Argo

Argo

Free to Play

Filmy [2]

Galeria [7]

C9

C9

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [14]

Galeria [24]

Dragon's Prophet

Dragon's Prophet

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [13]

Galeria [34]

Hearthstone

Hearthstone

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [6]

Neverwinter

Neverwinter

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [38]

Raiderz

Raiderz

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [84]

WarZ

WarZ

Buy to Play

Filmy [2]

Galeria [4]

Wildstar

Wildstar

Fansite MMOVault!

Filmy [19]

Galeria [46]

MMORPG

MMOFPS

MMORTS

MOBA

Najnowsze w galeriach
Destiny Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

WhiteKacperPl gracz w Trove
WhiteKacperPl gracz w Trove
Najlepsza pixelowa gra na steam lecz jest jedno ,,ale"
DLACZEGO ONA TAK DŁUGO SIĘ ŁADUJE ???
Trove Polska
Trove Polska
( TROVE POLSKA ) Wszystkim bardzo polecam Trove. Chociaż spróbujcie, potrafi wciągnąć niejednego nawet osobę która nigdy w takiego typu gry nie miała okazji zagrać. Najlepiej gra się w kilka osób. Na początku gry nasuwa się wiele pytań które często zostają bez odpowiedzi. Wujek google może i wie wszystko ale nie każdy musi wszystko rozumieć.
Ja swoją przygodę w Trove zacząłem parę tygodni temu z Trove Polska która ma gildię Białe Orły. Jest świetnie.

W grze można walczyć z potworami a dla relaksu można pokazać swoją duszę artystyczną budując rozmaite budowle. Podoba mi się możliwość uczestniczenia w rozwoju gry ale możliwe, że już niedługo bo 9 lipca 2015 Trove ma być na Steam i będzie to oficjalna wersja gry 1.0 i kto wie czy będzie możliwość tworzenia rzeczy do gry. ( TROVE POLSKA )
___________________________________________________________________________

Korzystając z okazji. Wszystkich polaków grających w TROVE jak i tych którzy zastanawiają się czy w to zagrać serdecznie zapraszam do klubu/gildii "Biale Orly". Budujemy "Club World", będzie można tam co jakiś czas zobaczyć coś nowego. Jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali. Zawsze chętnie pomożemy.Kierujemy się zasadą pomagaj innym a inni pomogą Tobie. "Nie ilość a jakość naszym mottem". Mamy swój regulamin który jest umieszczony w "Club World" koło miejsca z portalami.Gramy rozmawiając na Team Speak 3
( trove-polska.net-speak.pl ).

Mamy na facebook Fanpage i Grupę oraz Grupę na Steam
Kiedyś utworzymy forum klubowe ale nie jest to naszym priorytetem na tą chwilę. Dobrze się bawimy na trove, gramy wspólnie bez spiny.

Chcesz dołączyć? Kontaktuj się z nami poprzez Fanpage albo Grupę :)
Fanpage:Trove Polska ,kliknij tutaj
Grupa:Trove Polska , kliknij tutaj
Grupa Steam:Trove Polska ,kliknij tutaj

Aby napisać do mnie w grze wystarczy dodać mnie do "friends" i pisać na "whisper" wybierając odpowiedni przycisk na liście znajomych bądź poprzez wpisanie komendy /whisper riczio2[wiadomość] .

Osoby z którymi można się kontaktować:
Falafelek
Infernatis
Riczio2

Pozdrawiam i do zobaczenia w Klubie :)

Trove Polska - Białe Orły
Trove Polska
Trove Polska
Gra jest na prawdę MEGA. Polecam każdemu kto kiedykolwiek zagrał w minecraft i terrarię, smiało można połączyć te dwa tytuły i wychodzi nam trove :D Gram w To od kilku miesięcy i nie mogę się oderwać. Bardzo polecam. Ja osobiście gram z Grupką ludzi - Trove Polska - posiadającą swój klub / gildię Białe Orły i głównie ta grupka ludzi z którą mogę spędzić czas sprawia, że aż chce się wchodzić codziennie żeby z nimi troche polatać :)

Korzystając z okazji.Wszystkich polaków grających w TROVE jak i tych którzy zastanawiają się czy w to zagrać serdecznie zapraszam do klubu/gildii "Biale Orly". Budujemy "Club World", będzie można tam co jakiś czas zobaczyć coś nowego. Jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali. Zawsze chętnie pomożemy.Kierujemy się zasadą pomagaj innym a inni pomogą Tobie. "Nie ilość a jakość naszym mottem". Mamy swój regulamin który jest umieszczony w "Club World" koło miejsca z portalami.Gramy rozmawiając na Team Speak 3
( trove-polska.net-speak.pl ).

Mamy na facebook Fanpage i Grupę oraz Grupę na Steam
Kiedyś utworzymy forum klubowe ale nie jest to naszym priorytetem na tą chwilę. Dobrze się bawimy na trove, gramy wspólnie bez spiny.

Chcesz dołączyć? Kontaktuj się z nami poprzez Fanpage albo Grupę :)
Fanpage:Trove Polska ,kliknij tutaj
Grupa:Trove Polska , kliknij tutaj
Grupa Steam:Trove Polska ,kliknij tutaj

Aby napisać do mnie w grze wystarczy dodać mnie do "friends" i pisać na "whisper" wybierając odpowiedni przycisk na liście znajomych bądź poprzez wpisanie komendy /whisper riczio2 [wiadomość] .

Osoby z którymi można się kontaktować:
Falafelek
Infernatis
Riczio2

Pozdrawiam i do zobaczenia w Klubie :)

Trove Polska - Białe Orły
Nelet
Nelet
Bardzo fajnie że co raz więcej takich imprez u nas, na pewno będę, do tego jeszcze w sobotę turniej WoT'a w megastorze komputronika i będzie trzeba powalczyć o kody i przetestować niedostępne w grze czołgi więc się dzieje :)
Pikok
Pikok

Kacper21 napisał:

A czy to prawda ze po nowym patchu gra juz nie bedzie po polsku ?

nowy moduł już na serwerach i język polski jest nadal więc to jakaś bzdura.
a co do samego modułu to o dziwo obyło się bez jakiś specjalnych problemów i gra działa nadzwyczaj dobrze a jak wiadomo często po takich dużych aktualizacjach jest sporo bugów.
Pikok
Pikok
Szkoda to była naprawdę porządna gra. Myślę że przejście tery online na model płatności F2P pogrążyło ten tytuł bo jak by nie było puki teraz była p2p to to był taki darmowy odpowiednik tego tytułu
artoo2
artoo2
Thaeril, grałem w RiderZ do zamknięcia serwera w europie, byłem zastępcą lidera gildii WItcherZ, jednej z top 3 na serwerze. Zrzeszaliśmy graczy z polski, szczerze powiedziawszy, wtedy gra była zbyt zbugowana by grać, nie było end game'u, ale widze że się rozwija:P Byłem jednym z 10 graczy którzy pierwsi dotarli do Rits. By pierwszy raz przejść cały klasztor czekało się 2 tygodnie aż ludzie zrobili ekwipunek. Grając tankiem, w teamie z sorcem i healerem było dosyć łatwo wbijać szybko lvle i przeć na przód:) co do pt, później jak rozwinęliśmy się i zrobiliśmy sobie eq porządne, w ramach reklamy gildii pomagaliśmy ludkom z małymi lvlami biegać po gardenie, katakumbach itp. Fast run, jedna osoba jedną stronę na kata czyści druga drugą, i solo się ubijało Maneloska, no chyba że drop był potrzebny i exp, no to leciało się przez wszystkie komnaty z jednej strony, aggro zbierało i moby na combo, poźniej druga strona i tak w kółko. Może natknąłeś się na członków naszej gildii?:) z czasem było lepiej, wspólny ts, rajdy na trudniejszych bossów i pomoc. Tą grę zniszczyły bugi, które wykożystywali gracze, tacy jak Jezus... Ten bug na arenie pvp, ze stackowaniem statystyk... Tak samo event na otwarcie oficjalnego wydania gry, przejścia z bety na wersję full. Elaetil nie mógł stawić się w pracy i zawiódł jakieś 200 osób które czekały w Rits na event półtora godziny.. Trudno się mówi i żyje się dalej:) mam nadzieję że ktoś w eu kupi prawa do gry i jeszcze raz wystartuje z projektem:) byle tylko były poprawione błędy które tak często raportowaliśmy w becie i by ekipa czuwająca nad graczami była większa niż 1 admin.

Każdemu kto przebrnął przez tą długą tyradę, piwko!:D
jak byłeś w WitcherZ odezwij się! artoo z tej strony:)
Kacper21
Kacper21
A czy to prawda ze po nowym patchu gra juz nie bedzie po polsku ?

Forum

PILOT
PILOT
Może jeżeli Boruto the movie odniesie sukces to zaczną nowa mangę czyli świeży start bez resowania a co najważniejsze o ninjach a nie super sajanach przy najmniej przez jakiś czas. W każdym razie wolałbym aby główną bohaterką była córka emo pedała a nie Boruto aby uniknąć kompletnego klonu w stosunku do oryginału. No i sama postać bardzo przypadła mi do gustu.
PILOT
PILOT
Ilya tak po obejrzeniu trailera pierwszego sezonu pomyślałem sobie my dreams came true i w sumie tak było sezon numer 1 był naprawdę porządny. Wyszedł drugi od razu się za niego zabrałem skończyłem po 5 odcinkach i od tego czasu nie obejrzałem nic z tej serii. Ba widziałem trailer trzeciego sezonu i trudno mi było uwierzyć , że nie jest to zapowiedz jakiegoś plażowego OVA a nie pełny sezon.
Thaeril
Thaeril
Nie nakręcaj się, bo to nie przejdzie. Dowalili mu staty a teraz będą go stopniowo nerfić, tak jak to zrobili ostatnio z CDC i innymi.
O pancerzu nie warto mówić, poza dolną częścią wieży i górną płytą. Każdy lekko rozgarnięty gracz będzie dziurawił Chieftaina jak chce.

Wszystko zależy jak bardzo stonują w dół mu to działo. Jeżeli utrzyma ~3k DPMu to będzie powtórka ze starego T110E5. Jeśli zrównają mu DPM z innymi HT, to równie dobrze mógłbyś grać E50M lub M48.

W każdym razie, w końcu brytyjskie drzewko będzie miało znany pojazd jako tier 10 a nie wymysły WG. W dodatku Conqueror to teraz jedna z lepszych dziewiątek a Churchille w HD dają radę (czyt. pancerz chroni przed pomidorami yolującymi strzały).
Zostaną się dwa śmierdziuchy, czyli Black Prince i Karawan, bo oba po nerfie wieży będą jeszcze słabsze niż są.
Ghost
Ghost
http://ritastatusreport.blogspot.se/2015/08/tier-10-chieftain-armor-stats.html

https://pbs.twimg.com/profile_images/344513261577360027/47d9c92134daba9635fd92e639edbbac.jpeg

W typowo miejskich klimatach ten pancerz raczej nie uchroni przed skończeniem jako sito, ale gdy zacznie się grać tak jak Ghosty lubią najbardziej czyli z wykorzystaniem opuszczania działa to może być ciekawie, bo może nagle się skończyć na autobounce everywhere. :D Oczywiście jak arta pozwoli.

W każdym razie jak na ten moment to zapowiada się na całkiem przyzwoitą mobilność jak na ciężki, boskie działo i pancerz, który może w odpowiednich warunkach zadziałać. No i ten wygląd. <3

#kisielwmajtkach
Thaeril
Thaeril
A ja nadal nie rozumiem fascynacji tą postacią. Główna bohaterka jest znacznie lepsza, pomijając fakt, że lubi paradować po mieście mając na sobie tylko prześcieradło i gacie na twarzy. Flame on!

Tymczasem, Fate/kaleid rant part 2:

http://i.imgur.com/W0eeome.jpg

Umm, serio? Czy twórcy tego anime mają listę gatunków porno/fetyszy i sobie odhaczają co jeszcze trzeba wsadzić do tej serii? Było już incest i yuri (pomijam "pomniejsze gatunki" jak loli, stroje kąpielowe, wielkie cyce, etc. bo to też już dali), więc teraz czas na... calutki odcinek poświęcony trzecioplanowej bohaterce i jej przemianie w fujoshi.
Po raz pierwszy mam tak silne uczucie, że oglądam produkt przeznaczony i skrojony dla stereotypowego otaku. Jakby wyjęte z jego fantazji. Czyli inaczej, jedno wielkie, fanserwisowe gówno.
Czy możemy wrócić do kolorowych wybuchów i magicznej nawalanki z pierwszego sezonu?

btw. erotyczne ściąganie skóry z węża w MonMusu było na poziomie ero-szczotkowania z Monogatari :D To anime wchodzi na nowy poziom z każdym odcinkiem. W dodatku wiernie adaptują mangę, co wychodzi im na zdrowie.


A, gdyby ktoś się zastanawiał gdzie jest 12 odcinek Kekkai Sensen - anulowano emisję... Anime osiągnęło wielki sukces (czemu się nie dziwię), więc przerabiają ostatni odcinek na podwójny, żeby zrobić lepsze zakończenie. Niestety, nie ma wolnego okienka w ramówce, więc nie wiadomo, kiedy się ukarze. Pewnie też dodadzą furtkę do drugiego sezonu, bo oryginalnie miał być tylko jeden.
Porno-Fate ma mieć 10 odcinków, więc możliwe, że wyemitują resztę Kekkai Sensen, kiedy ten crap się skończy.
Wilku93
Wilku93
Rekrutujemy w swoje szeregi graczy chętnych do wspólnej gry. Zbieramy aktualnie skład do raidowania GA. Ostatnio byliśmy w nie pełnym składzie także potrzeba nam kilku osób do wypełnienia go. Chętnych do wspólnego raidowania w polskim składzie - zapraszamy ! : )

Wilku Skyder
Thaeril
Thaeril
Kryształy wymienia się u Magic Merchanta - chyba, że coś się zmieniło. W Waterford znajduje się ona w budynku pośrodku wioski, który wygląda jak statek. To taka starsza pani z magiczną laską w ręku.
Ghost
Ghost
Musisz iść do General Merchanta (nie wiem jak to przetłumaczyli w polskiej wersji językowej i tam sobie wymienić). W Vimpeli, bo tam pewnie dostałeś tego questa, jest on mniej więcej po środku mapy, w podziemiach tam gdzie i reszta sprzedawców.
Geshard
Geshard
[size=200]Witam. Mam problem z misją "Wymiana kryształów" mianowicie muszę wymienić kryształ witalności na wodę święconą, a nie mam zielonego pojęcia gdzie mogę zdobyć ani w ogóle jak się za tą misję zabrać. Liczę na jakąkolwiek pomoc.[/size]
adamaszek
adamaszek
Witam wczoraj odkopałem kod do Age of Wulin niby o wartości 50 zł ale oddam go za cokolwiek do steama albo psc.