Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj
Konkurs MMOVault.pl

The Secred World - informacje o zadaniach

funcom secret world
Vincent | 30-09-2011 08:28

Ragnar Tørnquist, Senior Producer & Creative Director z firmy Funcom przedstawia szczegółowe informacje na temat wykonywania zadań w The Secret World.


Opowieść jest sercem i duszą The Secred World. Inspirowana mitami, miejskimi legendami, bajkami i prawdziwymi wydarzeniami, historia ociera się o każdą akcję gracza: począwszy od misji, po instancję, od potyczek między graczami, do walk z potworami. Wszystko jest skutkiem naszej opowieści, co odgrywa istotną rolę w przekazaniu jej do gracza.

W The Secred World chcemy, aby to gracz odkrył historię. Chcemy aby szukali, następnie szukali głębiej, by dokopali się do kolejnych fragmentów układanki, w swoim własnym tempie. Chcemy by fragmenty ułożyły się w obraz: głęboką fabułę, intrygujące postaci, ciekawych opowieści, które przeprowadzą gracza przez cały content gry.

the Secred World

Istnieje kilka kluczowych sposobów, w jakich przekazujemy historię w The Secred World.

Po pierwsze, każda misja zaczyna się animowaną scenką, w której pod każdą wypowiadającą się osobę jest podłożony głos, a za realizm jej ruchów odpowiada motion capture. Scenka skupia się na charakteryzacji i stworzeniu odpowiedniej atmosfery, ale zawsze będzie zawierała wskazówki, co do wykonania misji. Wszystkie - oprócz misji głównych - mogą być odtwarzane w dowolnej kolejności, umożliwiając graczowi poznanie jej na swój własny sposób.

the Secred World

Po drugie, podczas zwiedzania The Secred World, gracz będzie odkrywał elementy historii, zaszyte w świecie gry. Wszyscy, którzy odkryją jak najwięcej, zostaną nagrodzeni w odpowiedni sposób.

Po trzecie, gracz będzie mógł komunikować się z NPC poprzez funkcje dialogu. Poznawać ich osobiste przeżycia, osobowość, być może odkrywając interesujące i intrygujące fakty na temat otaczającego świata.

the Secred World

Jak widać, historia odkrywa bardzo ważną rolę w The Secred World. Każdy potwór, każda lokacja, każda umiejętność postaci, każda broń, każda szkoła magii - to wszystko są elementy układanki. Gdy gracz odkryje, że nieumarli w Kingsmouth przyciągane są przez dźwięk alarmów samochodowych, uczy się o naturze i zachowaniu tych stworzeń. Uważna obserwacja inwazji Draugów w zatoce pozwoli zrozumieć, jak te wodne stworzenia zamieniły ludzi z Wyspy Solomona w bezrozumne zombie. A kiedy gracz wkroczy do twierdzy wampirów w Transylwanii, unikając strażników i ich magii, zrozumie, że za wszystkim kryje się coś poważniejszego, ktoś kto kieruje tajemniczym mrokiem The Secred World. Historia jest wszędzie. Spostrzegawczy gracze nauczą się odkrywać jej elementy.

the Secred World

Ale historia nigdy nie zostanie całkowicie ujawniona. Opowieść w The Secred World będzie ciągle rozwijana, ujawniając coraz więcej intrygujących i fascynujących opowieści, w miarę upływu czasu.

W The Secred World wszystko jest prawdziwe i wszystko jest częścią naszej opowieści. Wszystko.


Klimatyczny i bardzo pobudzający wyobraźnię tekst.

Aby dodać komentarz, należy się zalogować.

Komentarze [0]

Temat z komentarzami: The Secred World - informacje o zadaniach

MMO miesiąca
Lista gier MMO

Wszystkie

Age of Wulin

Age of Wulin

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [88]

Argo

Argo

Free to Play

Filmy [2]

Galeria [7]

C9

C9

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [14]

Galeria [24]

Dragon's Prophet

Dragon's Prophet

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [13]

Galeria [34]

Hearthstone

Hearthstone

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [6]

Neverwinter

Neverwinter

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [34]

Raiderz

Raiderz

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [84]

Tera

Tera

Free to Play

Filmy [9]

Galeria [87]

WarZ

WarZ

Buy to Play

Filmy [2]

Galeria [4]

Wildstar

Wildstar

Fansite MMOVault!

Filmy [18]

Galeria [46]

MMORPG

MMOFPS

MMORTS

MOBA

Najnowsze w galeriach
Survarium Screenshot Survarium Screenshot Survarium Screenshot Survarium Screenshot Survarium Screenshot Civilization Online Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

altasar
altasar
a mi się bardzo przyjemnie jeszcze słucha muzyki z aktu V ale ostatnio biegam po akcie I, robiąc zlecenia, a tam ta muzyka po setkach godzin już jest "trochę" męcząca.
Całą sytuację zmieniają rifty, gdzie również właśnie wspomniana muzyka zmienia się.
altasar
altasar

wrzosek napisał:

Ale to w każdej grze trzeba mieć troszkę szczęścia także, ale bez umiejętności nawet z wielki szczęściem się nie wygra.

Ciągnąc ten temat, trzeba uważnie przeglądać najnowsze metadecki i zagrania. Więcej tego szczęścia pomaga na najwyższym poziomie rozgrywek, więc jeśli wyobraźnia i karty pozwolą to powstanie wiele ciekawych decków, nierzadko będzie to skutkiem jakiegoś szczęścia lub sprytnego przyuważenia poszczególnych kombinacji kart od mniej znanych graczy.
altasar
altasar
Jeśli multiboxing w WoWie jest może dopuszczalny, to takie exploitowanie wymarłych serwerów, aby zdobyć osiągnięcia oraz psucie zabawy innym graczom to jest już przegięcie.
Może byłoby to trudne do wykonania przez Zamieć ale powinni nie dopuszczać robienia niektórych achievementów na serwerach, których liczba graczy jest poniżej jakiegoś poziomu.
wrzosek
wrzosek
Ja takżę sporo achicków robiłem w WoWie ale te RF mnie zniechęciły. Teraz gram w Rifta i tam staram się wymaksować wszystko, tylko Trion ma zawsze pomysł, że coś im się nie podoba i wywalają z gry, np jeden z warfrontów, achiki były zrobione na maksa, to mi punkty z nich zdjęli i wrzucili do worka achików bez punktów bez sensu :P
wrzosek
wrzosek
Ale to w każdej grze trzeba mieć troszkę szczęścia także, ale bez umiejętności nawet z wielki szczęściem się nie wygra.
wrzosek
wrzosek
Niektóre koreańskie gry się wybiły - patrz Lineage, Aion, Tera - co prawda cierpią już na spadek graczy, ale jak na koreańskie wytwory jakoś się trzymają, nawet do swego czasu Archlord dawał radę i sporo ludzi w to grało.

Teraz czekam na ArchAge no i Black Desert ze względu na grafikę, zobaczymy, popatrzymy może coś z tego będzie. Jednak bądź co bądź zachodnie produkcje bardziej mnie przekonują, ponieważ gracze mają większy wpływ na grę i łatwiej dogadać się z Devsami, bo Koreańczycy tworzą grę pod swoje społeczeństwo a my później dostajemy z wielkim opóźnieniem część aktualizacji i wychodzi z tego jakaś słaba gra :P
wrzosek
wrzosek
Bardzo dobra recenczja Angryjoe pokazuje wszystko na co gra cierpni, dziwie się, że dał aż 5/10 - no tak pvp w sumie dobre jest w tej grze :P
PILOT
PILOT
Przemawia a tym czasem dni wykupionego abonamentu w zbugowanej grze lecą ^^


Ktoś tu chyba pomylił grę single player z mmo. Durne bugi , których można było uniknąć zabierają uwagę devsów od nowego contentu a jak wiek każde dziecko z podstawówki nie pociągniesz abonamentowego MMO bez tego. Za miesiąc startuje Wildstar pod koniec roku WOD po tych mega wpadkach nie wróże im jasnej przyszłości na rynku pctowym. Niby są konsole , ale tam zaczyna już działać FF i szczerze gdybym miał wybrać pomiędzy tymi dwoma tytułami to wybrałbym FF jako produkt bardziej pewny.

Anyway Angryjoe ma już recenzje.

Forum

altasar
altasar
Ale i tak najlepiej to powoli przyzwyczajać się do tych aktów, aby po wyjściu ladderów szybko wykonać kampanię, a później przesiąść się na tryb przygodowy. Tylko pytanie jest, kiedy wejdą te laddery do życia ;)
PILOT
PILOT
@up

Jak ci się spodoba polecam jeszcze helldriver.

Teraz przysposabiam się by obejrzeć to :D

wrzosek
wrzosek
Można i tak, ale z tego co pamiętam o wiele wolniej szło :P Ale co prawda to prawda bezpieczniej. Jak lvlowałem kolegę to musieliśmy zaczynać 2x, bo za blisko mnie się kręcił :P
wrzosek
wrzosek
Boshe.. oglądałem tą piranię w ten weekend, naprawę straszny film >.<

I Pilot, chyba zobaczę cały film - świetny urywek XD
wrzosek
wrzosek
Kurde z rozdziału na rozdział coraz lepiej, dlaczego są takie krótkie!? I anime niedługo też wraca na swój tor, nie lubię fillerów, chociaż te są nawet nawet.
wrzosek
wrzosek
Wystarczy się tym nie przejmować i dalej czerpać radość z gry, przynajmniej mnie krwi się napsuje podczas progressowania bossów na rajdach :P
DeltaFroz
DeltaFroz
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t31.0-8/p600x600/10006095_285757664923872_1110784184_o.jpg
Nowo założona gildia przez weteranów gier MMO zaprasza wszystkich, którzy chcą coś osiągnąć i wykazać się swoimi umiejętnościami w grze, która zapowiada się na jedną z najlepszych gier multiplayer ostatnich lat.Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się po co tak na prawdę jest gildia ? Dla Nas gildia to miejsce, w którym możemy zgromadzić się razem z naszymi przyjaciółmi, miejsce w którym możemy znaleźć jakieś zajęcie. Dla osób, które nie mają gdzie się podziać, to miejsce które mogą nazwać domem. Każdy z Nas posiada jakieś słabości, jednak w gildii wzajemnie się uzupełniamy, więc jeżeli już wiesz czym jest Twoja słabość, wstań i walcz razem z nami aby stać się silniejszym. Nasza największa słabość leży w poddawaniu się. Najbardziej pewnym sposobem odniesienia sukcesu jest ciągłe dążenie do jeszcze jednej próby. Nie masz stać się lepszym od wszystkich innych, masz stać się lepszym niż kiedykolwiek myślałeś, że będziesz. Jeżeli nie jesteś w stanie zaryzykować aktualnego siebie, będziesz musiał zaakceptować przeciętność. Nie masz się czego obawiać, ponieważ jesteśmy razem. Każdy kto położy rękę na Naszej gildii jest naszym wrogiem.

Posiadamy własny serwer TS3, na którym gramy w takie gry jak Diablo 3, League of legends, BF4,Teso i kilka innych. Wymagamy kultury osobistej, oraz aktywności w miarę możliwości. Heaven to gildia, która skupi się na PvP, jednak PvE też będzie odgrywało tutaj ważną rolę. Frakcja Dominion to sojusz w którym rozpoczniemy zabawę. Zapraszamy aktywnych graczy.Uprzejmie informuję iż w każdej chwili możemy dostosować się do głosu większości w sprawie ewentualnej zmiany sojuszu, uważam jednak że frakcja Dominion będzie dla nas najbardziej korzystny, jednak w gildii jak i na świecie panuje demokracja i w przypadku kiedy będziecie chcieli wybrać inny sojusz i przedstawicie nam korzystne argumenty tej zmiany wasz głos na pewno będzie brany pod uwagę.

Co oferujemy:
- Wspólne insty
- Pvp(Areny,War Plot,itp)
- Miłą atmosferę na TeamSpeak3
-I wiele więcej z czasem.

Okres próbny:
Każdy gracz który dołączy do gildii podejmuje się dwóch tygodni okresu próbnego. Co musi zrobić aby go zaliczyć?
Aktywność w gildii i zaglądanie na ts3,oczywiście nie jest obowiązkowy lecz skazany do wspólnej gry.

Zapraszamy;
Na razie pisać do mnie priv o dalsze instrukcję.(Serwer wybierzemy koło premiery)
sayan
sayan
Grywa ktoś z was w streetbal, albo po prostu interesuje się tym ? ;d
sayan
sayan
poziom trudności leci w dół, a pieniędzy chcą coraz wiecej... ;d co zrobisz jak nic nie zrobisz
altasar
altasar

wrzosek napisał:

HC - to taki dreszczyk, bardziej taktycznie podchodzi się do elit oraz z lekkim dystansem, wiesz kiedy się wycofać :P

Najgorsze jest to, że nie masz wpływu na DC, parę tygodni temu, grałem na HC ze znajomym i dostał DC kiedy biliśmy elitę i padł na plamie z trucizny nic nie dało to, że bossa odciągnąłem - gra za długo go w grze trzymała na tej plamie i padł :P

Ale jest sposób na szybkie wylvlowanie postaci. Włączasz na nubku 1lvl HC kampanie z U6, i bierzesz kolegę, który będzie Ci mobki zabijał. Tak spokojnie można do 55, może nawet więcej, tylko byle by osoba lvlowana uważała :P


Jest bezpieczniejszy sposób na wbicie lvla. Jedna osoba lata po aktach, wykonując zlecenia, a osoba levelowana stoi sobie w mieście i czeka na nagrody. :)