Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj

The Secred World - informacje o zadaniach

funcom secret world
Vincent | 30-09-2011 08:28

Ragnar Tørnquist, Senior Producer & Creative Director z firmy Funcom przedstawia szczegółowe informacje na temat wykonywania zadań w The Secret World.


Opowieść jest sercem i duszą The Secred World. Inspirowana mitami, miejskimi legendami, bajkami i prawdziwymi wydarzeniami, historia ociera się o każdą akcję gracza: począwszy od misji, po instancję, od potyczek między graczami, do walk z potworami. Wszystko jest skutkiem naszej opowieści, co odgrywa istotną rolę w przekazaniu jej do gracza.

W The Secred World chcemy, aby to gracz odkrył historię. Chcemy aby szukali, następnie szukali głębiej, by dokopali się do kolejnych fragmentów układanki, w swoim własnym tempie. Chcemy by fragmenty ułożyły się w obraz: głęboką fabułę, intrygujące postaci, ciekawych opowieści, które przeprowadzą gracza przez cały content gry.

the Secred World

Istnieje kilka kluczowych sposobów, w jakich przekazujemy historię w The Secred World.

Po pierwsze, każda misja zaczyna się animowaną scenką, w której pod każdą wypowiadającą się osobę jest podłożony głos, a za realizm jej ruchów odpowiada motion capture. Scenka skupia się na charakteryzacji i stworzeniu odpowiedniej atmosfery, ale zawsze będzie zawierała wskazówki, co do wykonania misji. Wszystkie - oprócz misji głównych - mogą być odtwarzane w dowolnej kolejności, umożliwiając graczowi poznanie jej na swój własny sposób.

the Secred World

Po drugie, podczas zwiedzania The Secred World, gracz będzie odkrywał elementy historii, zaszyte w świecie gry. Wszyscy, którzy odkryją jak najwięcej, zostaną nagrodzeni w odpowiedni sposób.

Po trzecie, gracz będzie mógł komunikować się z NPC poprzez funkcje dialogu. Poznawać ich osobiste przeżycia, osobowość, być może odkrywając interesujące i intrygujące fakty na temat otaczającego świata.

the Secred World

Jak widać, historia odkrywa bardzo ważną rolę w The Secred World. Każdy potwór, każda lokacja, każda umiejętność postaci, każda broń, każda szkoła magii - to wszystko są elementy układanki. Gdy gracz odkryje, że nieumarli w Kingsmouth przyciągane są przez dźwięk alarmów samochodowych, uczy się o naturze i zachowaniu tych stworzeń. Uważna obserwacja inwazji Draugów w zatoce pozwoli zrozumieć, jak te wodne stworzenia zamieniły ludzi z Wyspy Solomona w bezrozumne zombie. A kiedy gracz wkroczy do twierdzy wampirów w Transylwanii, unikając strażników i ich magii, zrozumie, że za wszystkim kryje się coś poważniejszego, ktoś kto kieruje tajemniczym mrokiem The Secred World. Historia jest wszędzie. Spostrzegawczy gracze nauczą się odkrywać jej elementy.

the Secred World

Ale historia nigdy nie zostanie całkowicie ujawniona. Opowieść w The Secred World będzie ciągle rozwijana, ujawniając coraz więcej intrygujących i fascynujących opowieści, w miarę upływu czasu.

W The Secred World wszystko jest prawdziwe i wszystko jest częścią naszej opowieści. Wszystko.


Klimatyczny i bardzo pobudzający wyobraźnię tekst.

Aby dodać komentarz, należy się zalogować.

Komentarze [0]

Temat z komentarzami: The Secred World - informacje o zadaniach

MMO miesiąca
Lista gier MMO

Wszystkie

Age of Wulin

Age of Wulin

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [88]

Argo

Argo

Free to Play

Filmy [2]

Galeria [7]

C9

C9

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [14]

Galeria [24]

Dragon's Prophet

Dragon's Prophet

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [13]

Galeria [34]

Hearthstone

Hearthstone

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [6]

Neverwinter

Neverwinter

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [38]

Raiderz

Raiderz

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [84]

WarZ

WarZ

Buy to Play

Filmy [2]

Galeria [4]

Wildstar

Wildstar

Fansite MMOVault!

Filmy [19]

Galeria [46]

MMORPG

MMOFPS

MMORTS

MOBA

Najnowsze w galeriach
Destiny Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

Trove Polska
Trove Polska
( TROVE POLSKA ) Wszystkim bardzo polecam Trove. Chociaż spróbujcie, potrafi wciągnąć niejednego nawet osobę która nigdy w takiego typu gry nie miała okazji zagrać. Najlepiej gra się w kilka osób. Na początku gry nasuwa się wiele pytań które często zostają bez odpowiedzi. Wujek google może i wie wszystko ale nie każdy musi wszystko rozumieć.
Ja swoją przygodę w Trove zacząłem parę tygodni temu z Trove Polska która ma gildię Białe Orły. Jest świetnie.

W grze można walczyć z potworami a dla relaksu można pokazać swoją duszę artystyczną budując rozmaite budowle. Podoba mi się możliwość uczestniczenia w rozwoju gry ale możliwe, że już niedługo bo 9 lipca 2015 Trove ma być na Steam i będzie to oficjalna wersja gry 1.0 i kto wie czy będzie możliwość tworzenia rzeczy do gry. ( TROVE POLSKA )
___________________________________________________________________________

Korzystając z okazji. Wszystkich polaków grających w TROVE jak i tych którzy zastanawiają się czy w to zagrać serdecznie zapraszam do klubu/gildii "Biale Orly". Budujemy "Club World", będzie można tam co jakiś czas zobaczyć coś nowego. Jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali. Zawsze chętnie pomożemy.Kierujemy się zasadą pomagaj innym a inni pomogą Tobie. "Nie ilość a jakość naszym mottem". Mamy swój regulamin który jest umieszczony w "Club World" koło miejsca z portalami.Gramy rozmawiając na Team Speak 3
( trove-polska.net-speak.pl ).

Mamy na facebook Fanpage i Grupę oraz Grupę na Steam
Kiedyś utworzymy forum klubowe ale nie jest to naszym priorytetem na tą chwilę. Dobrze się bawimy na trove, gramy wspólnie bez spiny.

Chcesz dołączyć? Kontaktuj się z nami poprzez Fanpage albo Grupę :)
Fanpage:Trove Polska ,kliknij tutaj
Grupa:Trove Polska , kliknij tutaj
Grupa Steam:Trove Polska ,kliknij tutaj

Aby napisać do mnie w grze wystarczy dodać mnie do "friends" i pisać na "whisper" wybierając odpowiedni przycisk na liście znajomych bądź poprzez wpisanie komendy /whisper riczio2[wiadomość] .

Osoby z którymi można się kontaktować:
Falafelek
Infernatis
Riczio2

Pozdrawiam i do zobaczenia w Klubie :)

Trove Polska - Białe Orły
Trove Polska
Trove Polska
Gra jest na prawdę MEGA. Polecam każdemu kto kiedykolwiek zagrał w minecraft i terrarię, smiało można połączyć te dwa tytuły i wychodzi nam trove :D Gram w To od kilku miesięcy i nie mogę się oderwać. Bardzo polecam. Ja osobiście gram z Grupką ludzi - Trove Polska - posiadającą swój klub / gildię Białe Orły i głównie ta grupka ludzi z którą mogę spędzić czas sprawia, że aż chce się wchodzić codziennie żeby z nimi troche polatać :)

Korzystając z okazji.Wszystkich polaków grających w TROVE jak i tych którzy zastanawiają się czy w to zagrać serdecznie zapraszam do klubu/gildii "Biale Orly". Budujemy "Club World", będzie można tam co jakiś czas zobaczyć coś nowego. Jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali. Zawsze chętnie pomożemy.Kierujemy się zasadą pomagaj innym a inni pomogą Tobie. "Nie ilość a jakość naszym mottem". Mamy swój regulamin który jest umieszczony w "Club World" koło miejsca z portalami.Gramy rozmawiając na Team Speak 3
( trove-polska.net-speak.pl ).

Mamy na facebook Fanpage i Grupę oraz Grupę na Steam
Kiedyś utworzymy forum klubowe ale nie jest to naszym priorytetem na tą chwilę. Dobrze się bawimy na trove, gramy wspólnie bez spiny.

Chcesz dołączyć? Kontaktuj się z nami poprzez Fanpage albo Grupę :)
Fanpage:Trove Polska ,kliknij tutaj
Grupa:Trove Polska , kliknij tutaj
Grupa Steam:Trove Polska ,kliknij tutaj

Aby napisać do mnie w grze wystarczy dodać mnie do "friends" i pisać na "whisper" wybierając odpowiedni przycisk na liście znajomych bądź poprzez wpisanie komendy /whisper riczio2 [wiadomość] .

Osoby z którymi można się kontaktować:
Falafelek
Infernatis
Riczio2

Pozdrawiam i do zobaczenia w Klubie :)

Trove Polska - Białe Orły
Nelet
Nelet
Bardzo fajnie że co raz więcej takich imprez u nas, na pewno będę, do tego jeszcze w sobotę turniej WoT'a w megastorze komputronika i będzie trzeba powalczyć o kody i przetestować niedostępne w grze czołgi więc się dzieje :)
Pikok
Pikok

Kacper21 napisał:

A czy to prawda ze po nowym patchu gra juz nie bedzie po polsku ?

nowy moduł już na serwerach i język polski jest nadal więc to jakaś bzdura.
a co do samego modułu to o dziwo obyło się bez jakiś specjalnych problemów i gra działa nadzwyczaj dobrze a jak wiadomo często po takich dużych aktualizacjach jest sporo bugów.
Pikok
Pikok
Szkoda to była naprawdę porządna gra. Myślę że przejście tery online na model płatności F2P pogrążyło ten tytuł bo jak by nie było puki teraz była p2p to to był taki darmowy odpowiednik tego tytułu
artoo2
artoo2
Thaeril, grałem w RiderZ do zamknięcia serwera w europie, byłem zastępcą lidera gildii WItcherZ, jednej z top 3 na serwerze. Zrzeszaliśmy graczy z polski, szczerze powiedziawszy, wtedy gra była zbyt zbugowana by grać, nie było end game'u, ale widze że się rozwija:P Byłem jednym z 10 graczy którzy pierwsi dotarli do Rits. By pierwszy raz przejść cały klasztor czekało się 2 tygodnie aż ludzie zrobili ekwipunek. Grając tankiem, w teamie z sorcem i healerem było dosyć łatwo wbijać szybko lvle i przeć na przód:) co do pt, później jak rozwinęliśmy się i zrobiliśmy sobie eq porządne, w ramach reklamy gildii pomagaliśmy ludkom z małymi lvlami biegać po gardenie, katakumbach itp. Fast run, jedna osoba jedną stronę na kata czyści druga drugą, i solo się ubijało Maneloska, no chyba że drop był potrzebny i exp, no to leciało się przez wszystkie komnaty z jednej strony, aggro zbierało i moby na combo, poźniej druga strona i tak w kółko. Może natknąłeś się na członków naszej gildii?:) z czasem było lepiej, wspólny ts, rajdy na trudniejszych bossów i pomoc. Tą grę zniszczyły bugi, które wykożystywali gracze, tacy jak Jezus... Ten bug na arenie pvp, ze stackowaniem statystyk... Tak samo event na otwarcie oficjalnego wydania gry, przejścia z bety na wersję full. Elaetil nie mógł stawić się w pracy i zawiódł jakieś 200 osób które czekały w Rits na event półtora godziny.. Trudno się mówi i żyje się dalej:) mam nadzieję że ktoś w eu kupi prawa do gry i jeszcze raz wystartuje z projektem:) byle tylko były poprawione błędy które tak często raportowaliśmy w becie i by ekipa czuwająca nad graczami była większa niż 1 admin.

Każdemu kto przebrnął przez tą długą tyradę, piwko!:D
jak byłeś w WitcherZ odezwij się! artoo z tej strony:)
Kacper21
Kacper21
A czy to prawda ze po nowym patchu gra juz nie bedzie po polsku ?
Jany
Jany
Już tyle razy się ta gra zmieniała, że straciłem rachubę. Po ostatniej zmianie craftingu nie mogłem się połapać, do tej pory nie mogę się połapać.

Forum

Thaeril
Thaeril
Plastic Memories

http://i.imgur.com/bdQF2Mk.jpg
http://i.imgur.com/gq61Rx4.gif

Początek był bardzo obiecujący, środek całkiem niezły, ale to ostatnie odcinki sprawiły, że naprawdę warto było oglądać tą serię. Cała reszta to tylko przygotowanie i wstęp do tego co nadejdzie. Ostatnie odcinki to po prostu coś pięknego i jeżeli ktoś porzucił tą serię po kilku odcinkach, powinien zdecydowanie do niej wrócić.
Ostatnie odcinki to dwa poziomy więcej w każdym aspekcie, w którym to anime było "takie sobie" w pozostałych epizodach. Zwłaszcza postacie (głównie Isla przechodzi przez ogromny rozwój), fabuła i soundtrack.

Co ciekawe, seria nie jest o uczuciach ludzi i androidów. Takiej tematyki się spodziewałem, ale Plastic Memories zdecydowanie bliżej jest historii ludzi w ostatnich miesiącach życia. O tworzeniu wspomnień w pozostałym czasie, ale także o bólu, który czuje zarówno osoba, która ma odejść, jak i jej bliscy.

Więcej pisał nie będę, bo nie chcę spoilerować. Radzę się przygotować, bo mnie to anime wzięło z zaskoczenia, pomimo tego, że wiedziałem jak się skończy. To kolejka górska radości, szczęścia, śmiechu, smutku i oczekiwania na nadejście tego co nieuniknione. Bez chusteczek i czegoś na pocieszenie się nie obejdzie, ale koniec jest bardzo satysfakcjonujący. W szczególności jedna scena... kiedy Tsukasa założył jej pierścionek - to był cios krytyczny. Kto uważnie oglądał serię, będzie wiedział co to oznacza...

Polecam oglądać ostatnie odcinki w jednym seansie. Tak dla spotęgowania tego uczucia "co teraz mam ze sobą zrobić", "dlaczego to już koniec" oraz "dlaczego to tak musiało się skończyć".
Dawno żadna seria tak mną nie sponiewierała.
Thaeril
Thaeril


http://i.imgur.com/OC8D0s5.png
Thaeril
Thaeril
Top lel.

I w ogóle cokolwiek od Momoiro Clover.

Ghost
Ghost
eLki mogę w pełni zrozumieć. Uczą się ludzie, umiejętności jeszcze nie mają to się wloką. Jazda za czymś takim przyjemna nie jest, ale ciśnienia mi to nie podnosi. Jest różnica pomiędzy jechaniem 30 km/h za eLką, a ryzykowaniem życia przez debila przy prędkościach w okolicach 160-170 km/h. Gumowych drzew mu życzyć na pewno nie będę.
Ghost
Ghost
https://waa.ai/vqL7

Czekam na więcej propozycji do mojej nowej składanki. :D
Thaeril
Thaeril
Adopcja to ciekawy temat. Problem leży w tym, że ludzie się domagają i tak jak tą tęcze w ostatnich dniach - wciskają swoje zdanie innym do gardła. Część ludzi wskakuje do tego tęczowego pociągu, ale większość uśmiecha i przyklaskuje, bo tak wypada - inaczej będziesz homofobem. Poprawność polityczna działa jak zawracanie głowy bardzo cierpliwej i miłej osobie - uśmiechnie, spełni prośbę raz drugi, ale jak przekroczysz limit... I społeczeństwo właśnie takie dzisiaj jest - różnorakie mniejszości zawracają głowę, krzyczą i wypraszają lub wymuszają różne rzeczy, aż w końcu żyłka pęknie i zrobi się bardzo nieprzyjemnie.
A można przecież prościej. Świat się zmienia, więc za kilkanaście, kilkadziesiąt lat byłoby kompletnie naturalnie, że dwóch facetów lub kobiety wychowują wspólnie dziecko. Trzeba poczekać do tego czasu. Ale ludzie są samolubni i aroganccy. Nie widzą, że swoją walką o równość i prawa do wszystkich mogą sprowadzić "złe zakończenie".
To przyjdzie samo. Tak jak matka, która w końcu nauczy się obsługiwać tego smartfona lub komputer, chociaż nie było na to nadziei. Miną lata, ale kiedyś wrócisz do domu i zastaniesz ją przed laptopem, oglądającą Taniec z Gwiazdami na youtube.

Czasem lubię myśleć, że jestem dobry z porównaniami :D Gdybym nie odbiegał cholernie daleko od sedna sprawy.

Co do sytuacji na drodze - Sieradz to wojewódzka stolica "elek". Ludzie tu chętnie zdawają (miasto duże nie jest, egzaminy mają podobne trasy), więc szkoły z województwa prowadzą tu jazdy. Przyjedź, pojeźdź kilka dni - nauczysz się stoickiej cierpliwości w stosunku do innych kierowców :D W końcu nie ma lepszego testu osobowości, niż jechanie za elką 30 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h xD
Ghost
Ghost
Ja podobnie jak i każdy trzeźwo myślący człowiek mam to kompletnie w dupie dopóki jakieś tęgie głowy nie wpadną na pomysł, żeby przyznawać im prawa do adopcji. I nawet nie mam na myśli tego, że dzieciak powinien być wychowywany przez mężczyznę i kobietę, a o to, że tacy "szczęśliwcy" skończą z kompletnie zrytą psychiką po kilku latach gnębienia przez rówieśników. Ale oczywiście przez poprawność polityczną (która notabene sprowadzi prędzej czy później na cywilizowany świat zagładę) moje internety muszą być zaśmiecane durnymi tęczami.

Tymczasem dzisiaj zagotowałem się niemiłosiernie. Wracam sobie autostradą z lotniska do domu. Mam nawyk obserwowania co się dzieje we wstecznym lusterku, więc widzę, że zbliża się jakaś KIA, ale że przede mną jeszcze 2 samochody do wyprzedzenia, a sam popieprzam zdrowo ponad ograniczenie to nie zjeżdżam, niech te kilkanaście sekund poczeka. Co w takim przypadku robi debil? Ledwo mnie dogonił, bierze mnie prawym pasem i daje przed maską po hamulcach... Musze zamówić mszę w intencji wjechania mu w dupę przez kogoś z wideorejestratorem.
Riordain
Riordain
Cześć! Fajnie, że jest polska gildia. O grze dowiedziałem się niedawno i już ją ściągam. Nie mogę się doczekać ;-)
Thaeril
Thaeril
FFS, znowu bębniarze w muzeum współczesnym. Walenie w bębny w akompaniamencie plemiennego darcia ryja - cały wieczór i noc. I muszę zażywać tej "kultury" czy tego chce, czy nie.

I jeszcze ta gejoza w internetach, bo w hamburgery będą niedługo mieć wybory, więc ktoś zalegalizował pedalskie związki. Nie to, że mam coś przeciwko - co kto lubi, nic mi do tego. Ale jak zaczniesz machać mi tęczą przed nosem, to będziesz mnie irytować. No i wszyscy temu ładnie przyklaskują, bo wypada, inaczej wyjdziesz na homofoba. A ja myślę, że większość panów gejów pewnie byłaby szczęśliwsza, jakby ludzie uznali ich za coś naturalnego (z tym nie do końca się zgadzam) i zwykłego, zamiast robić z nich tęczową paradę.
W dupę z tym wszystkim. pun intended

Paskudny weekend. Przynajmniej zaczęło padać, więc tyle dobrego.
Thaeril
Thaeril
Tak dawno to oglądałem, że nawet nie pamiętam co tam się działo. Chociaż mam przebłyski, że tam był kawał ciężkiej dramy związanej z tą przyjaciółką z dzieciństwa. Także nie radziłbym oceniać postaci pochopnie.