Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj

The Secred World - informacje o zadaniach

funcom secret world
Vincent | 30-09-2011 08:28

Ragnar Tørnquist, Senior Producer & Creative Director z firmy Funcom przedstawia szczegółowe informacje na temat wykonywania zadań w The Secret World.


Opowieść jest sercem i duszą The Secred World. Inspirowana mitami, miejskimi legendami, bajkami i prawdziwymi wydarzeniami, historia ociera się o każdą akcję gracza: począwszy od misji, po instancję, od potyczek między graczami, do walk z potworami. Wszystko jest skutkiem naszej opowieści, co odgrywa istotną rolę w przekazaniu jej do gracza.

W The Secred World chcemy, aby to gracz odkrył historię. Chcemy aby szukali, następnie szukali głębiej, by dokopali się do kolejnych fragmentów układanki, w swoim własnym tempie. Chcemy by fragmenty ułożyły się w obraz: głęboką fabułę, intrygujące postaci, ciekawych opowieści, które przeprowadzą gracza przez cały content gry.

the Secred World

Istnieje kilka kluczowych sposobów, w jakich przekazujemy historię w The Secred World.

Po pierwsze, każda misja zaczyna się animowaną scenką, w której pod każdą wypowiadającą się osobę jest podłożony głos, a za realizm jej ruchów odpowiada motion capture. Scenka skupia się na charakteryzacji i stworzeniu odpowiedniej atmosfery, ale zawsze będzie zawierała wskazówki, co do wykonania misji. Wszystkie - oprócz misji głównych - mogą być odtwarzane w dowolnej kolejności, umożliwiając graczowi poznanie jej na swój własny sposób.

the Secred World

Po drugie, podczas zwiedzania The Secred World, gracz będzie odkrywał elementy historii, zaszyte w świecie gry. Wszyscy, którzy odkryją jak najwięcej, zostaną nagrodzeni w odpowiedni sposób.

Po trzecie, gracz będzie mógł komunikować się z NPC poprzez funkcje dialogu. Poznawać ich osobiste przeżycia, osobowość, być może odkrywając interesujące i intrygujące fakty na temat otaczającego świata.

the Secred World

Jak widać, historia odkrywa bardzo ważną rolę w The Secred World. Każdy potwór, każda lokacja, każda umiejętność postaci, każda broń, każda szkoła magii - to wszystko są elementy układanki. Gdy gracz odkryje, że nieumarli w Kingsmouth przyciągane są przez dźwięk alarmów samochodowych, uczy się o naturze i zachowaniu tych stworzeń. Uważna obserwacja inwazji Draugów w zatoce pozwoli zrozumieć, jak te wodne stworzenia zamieniły ludzi z Wyspy Solomona w bezrozumne zombie. A kiedy gracz wkroczy do twierdzy wampirów w Transylwanii, unikając strażników i ich magii, zrozumie, że za wszystkim kryje się coś poważniejszego, ktoś kto kieruje tajemniczym mrokiem The Secred World. Historia jest wszędzie. Spostrzegawczy gracze nauczą się odkrywać jej elementy.

the Secred World

Ale historia nigdy nie zostanie całkowicie ujawniona. Opowieść w The Secred World będzie ciągle rozwijana, ujawniając coraz więcej intrygujących i fascynujących opowieści, w miarę upływu czasu.

W The Secred World wszystko jest prawdziwe i wszystko jest częścią naszej opowieści. Wszystko.


Klimatyczny i bardzo pobudzający wyobraźnię tekst.

Aby dodać komentarz, należy się zalogować.

Komentarze [0]

Temat z komentarzami: The Secred World - informacje o zadaniach

MMO miesiąca
Lista gier MMO

Wszystkie

Age of Wulin

Age of Wulin

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [88]

Argo

Argo

Free to Play

Filmy [2]

Galeria [7]

C9

C9

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [14]

Galeria [24]

Dragon's Prophet

Dragon's Prophet

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [13]

Galeria [34]

Hearthstone

Hearthstone

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [6]

Neverwinter

Neverwinter

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [38]

Raiderz

Raiderz

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [84]

WarZ

WarZ

Buy to Play

Filmy [2]

Galeria [4]

Wildstar

Wildstar

Fansite MMOVault!

Filmy [19]

Galeria [46]

MMORPG

MMOFPS

MMORTS

MOBA

Najnowsze w galeriach
Destiny Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

PILOT
PILOT
Co jeszcze zmieni się w APB Reloaded ?
twojtyp
twojtyp
I co co te klucze, skoro nie działają... Masakra.
Lepiej sobie w Gry Hot Spot pograć;-) tam wszystko zawsze działa, a i kasę można wygrać. Co mi po kluczu...
Derol
Derol
Jakby ktoś poszukiwał alternatywnego źródła informacji na temat gier mmo, to pozwolę sobie zasugerować: http://www.mmopedia.pl
Kinya
Kinya
Jakby ktoś chciał to mam do rozdania klucze premium na 14 dni do Skyforge u siebie na blogu
Ghost
Ghost
Nie ma co się póki co napalać. CBT dopiero za 2 miesiące. Prawdopodobnie nikt z nas nie dostanie klucza, a już na pewno nie dostaniemy wszyscy trzej na raz. A OBT to pewnie dopiero w przyszłym roku.

No, ale przynajmniej jest czas na zastanowienie się nad najważniejszym problemem - nazwą gildii. Bo przecież nie zadowolimy się jakimś wiejskim AngelsOfDarkness czy innym PaladinsOfSilkroad.

No i będę się musiał jeszcze zastanowić nad nazwą postaci, bo coś mi się wydaje, że lubieżnasuka12 będzie już zajęta. ;<
PILOT
PILOT
To co Thaerile i Duchy jak wyjdzie zakładamy naszą casualową loli gildie ?
aliceb
aliceb
Kilka dni temu pojawiła się oficjalna informacja o wyjściu CBT już (a może dopiero) 30 października. Dla wszystkich graczy, którzy od lat czekali na ten tytuł jest to wyjątkowo dobra wiadomość. Ze swojej strony zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony fanowskiej poświęconej tej grze - Blade & Soul PL.
WhiteKacperPl gracz w Trove
WhiteKacperPl gracz w Trove
Najlepsza pixelowa gra na steam lecz jest jedno ,,ale"
DLACZEGO ONA TAK DŁUGO SIĘ ŁADUJE ???

Forum

Thaeril
Thaeril
Grafika nie ma to nic do rzeczy - po prostu jak jest dużo graczy to pada fps i tyle. Faction bossy były dla mnie niegrywalne nawet przy ctrl+f. Nie ważne jakie ustawienia graficzne jaka rozdzielczość - wchodziło na ekran 50 graczy i pozamiatane.

Podział kanałów pomiędzy fakcje to normalka. Było to na cap 45lv w Misty Woods.

Inny trik to alt+enter na ekranie logowania. Domyślnie gra działa w windowed fullscreen. Po alt+enter wchodzi w tryb exclusive fullscreen, co oznacza, że renderowana jest tylko gra, zamiast gry, pulpitu i reszty programów. Dużo fps z tego nie ma, ale jest stabilniej. Minus jest taki, że gra częściej się wysypuje przy używaniu alt+tab.

Mam nadzieję, że dungi w Silverfrost są łagodniejsze, bo BSH/NSH zabijały fps z powodu dużej ilości obiektów, wody i wielopoziomowości. Jak wyglądają dungi 24-osobowe na capie 50? Z tego co wiem to są dwa i są znacznie mniej skomplikowane niż BSH/NSH. Tam ludzie często nie wiedzieli co robić i gdzie iść.
Flain
Flain

Thaeril napisał:

btw. jak wygląda teraz farmienie plainsów - da radę, czy dalej jest botów od cholery, tak jak było zaraz po wprowadzeniu silverfrost? Fpsy jak na Blackwyrm czy da radę żyć?

Obecnie na Pleinsa-ch panuje jedna frakcja a mianowicie Crimson Legion, który cały czas utrzymuje dwa kanały. Jeśli chodzi o dmg to tu się zgodzę, bo na bossy, z których wypadają klucze loguje się nagle pierdyliard graczy, bo klucze chodzą po prawie 6g za sztukę co do reszty da rade zrobić questy na soulstone-y. Jeśli chodzi o boty to widać je tylko jak latają od meteorów, które dają 5 soulstone-ów do bazy.
Ja osobiście siedzę na Pleinsach tylko po to żeby odczekać do last bassa a mianowicie tzw. dzika, z którego pada paczka, która po otwarciu może dać 1 lub max 5 kluczy albo 0 xD Oczywiście robie też przy okazji q na soulstone-y oraz żeby odczekać do dzika chodzę sobie na insty z guildia lub z randomami (zależy od insty).

Na koniec, jeśli mam coś doradzać, co do grafiki to polecam w opcjach ustawić sobie tzw. optimize for combat oraz jak jest sporo graczy - ctrl+F - zostaje jeszcze opcja z grzebaniem w plikach gry, ale o tym niestety nic nie wiem.
Thaeril
Thaeril
Ale nie są to bossy fakcji, tak jak te w Misty Woods? Myślisz, że ktoś to ma eq na poziomie true profane będzie w stanie nabić wystarczająco dużo dmg, żeby dostać klucz? Gdyby tak było to ich cena nie wynosiłaby 100g.
Przecież w Misty też farmiło się klucze, więc to nic nowego. Udało mi się raz i to jako FM, i późno w nocy, więc nie było dużo konkurencji.
10-15g jest z samych daily, które można robić ze słabym eq.

btw. jak wygląda teraz farmienie plainsów - da radę, czy dalej jest botów od cholery, tak jak było zaraz po wprowadzeniu silverfrost? Fpsy jak na Blackwyrm czy da radę żyć?
Flain
Flain

Thaeril napisał:

Dodam, że 10-15 golda na dzień można zrobić teraz lekką ręką.

10 - 15 golda ;D o czym ty piszesz - wczoraj za klucze, które można dostać z boss-ów na soulstone plains mogę dostać 100 g ;D
Obecnie można zarabiać więcej, jeśli się farmi nową lokacje pvp, ale trzeba przyznać, że przesadzają z kosztem upgrade itemów :/ Ostatnio był problem z Frozen Stinger-ami, ale teraz ich cena oscyluje poniżej 2 g za sztukę trudniej jest z Moonstone których koszt jest na poziomie prawie 5g za sztukę. Podsumowując farmiąc Plains-y można bez problemu zrobić sobie eq, ale to wymaga czasu oczywiście schody robią się, gdy przychodzi czas ulepszenia broni na legendę gdzie koszt 3 lvl-u bodajże jest na poziomie ok. 5 tys golda ;P
Thaeril
Thaeril
Część pewnie poszła w dół, bo zmienili ilość soulstonów potrzebną do craftowania Moonwater Transformation Stone. Za to inne pewnie poszły w górę, bo wyszedł nowy content i:
- tam zarabia się kilkukrotnie więcej złota,
- nikt nie robi starego contentu.

Ja się poddałem, bo nawet pompując w B&S 3h dziennie i tak nie nadążałem za nowym contentem. Poza tym nie widzi mi się questowanie przez 2 godziny z 10 fps z powodu botów w pvp area (gdzie musisz farmić daily codziennie).

Chociaż w maju chyba zmniejszyli koszt ulepszania broni a jakoś niedawno wprowadzili daily challenges, z których też można dostawać soulstony i moonstony. Daj znać jak to wygląda teraz skoro już ściągnąłeś patcha.
Dodam, że 10-15 golda na dzień można zrobić teraz lekką ręką.
Ghost
Ghost
Chciej sobie pograć po miesiącach nieaktywności. 2GB patcha na twarz.

http://www.catchdown.com/wp-content/uploads/2015/11/worldproblems.jpg

Mam nadzieję, że od tego czasu ceny za materiały do ulepszania itemów z okolic poziomów Nighshade/Bloodshade Harbor poszły sporo w dół.
Thaeril
Thaeril

Ghost napisał:

Jak na mój gust to raczej prosty test, który mógłby odfiltrować kto jest debilem, a kto nie. ^^

To tak. Chociaż bardzo uparty debil z dużą ilością czasu pewnie dałby radę to rozwiązać.


Ghost napisał:

Szanuję.

Chyba się nie zrozumieliśmy. Biegłem tylko z powodu piekła, które rozpętało się na zewnątrz, gdzie niestety miałem okazję przebywać :D

Bieganie nie jest dla mnie - prawe kolano by mnie zabiło. Już nawet nie mogę wejść na swoje piętro (ósme) bez bólu. Prawdę mówiąc, dawno bym je przebadał, gdyby nie to, że nie przeszkadza mi w codziennym życiu.
Poza tym, pływanie to lepszy sport pod każdym względem. Jedyny minus w porównaniu do biegania to fakt, że biegać możesz kiedykolwiek i gdziekolwiek. Jednak, jeżeli miałbym wybierać pomiędzy wysiłkiem pójścia na pływalnie a spędzeniem ostatnich 20 lat mojego życia krzywiąc się i smarując maściami na stawy - wybór byłby prosty. Oczywiście mówimy tu o sytuacji "na poważnie" a nie kilku kilometrach raz lub dwa w tygodniu.
Rower to opcja pośrednia, ale to oznacza bolącą dupę, obtarte jajka/krok i małe zaangażowanie ciała powyżej pasa. Dla mnie (czyli gościa z zerem kondycji i prawdopodobnie jakimiś problemami układu oddechowego) byłaby to dobra opcja na start, jako aktywacja mięśni i trening wytrzymałości.
Ghost
Ghost

Thaeril napisał:

Też to widziałem i nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby być geniuszem po rozwiązaniu tego. Nawet jakby mierzyć czas, to i tak nic to nie sprawdza, bo pamięć, czas reakcji i dokonywania wyborów też się wlicza (są to niekoniecznie cechy geniusza).

Jak na mój gust to raczej prosty test, który mógłby odfiltrować kto jest debilem, a kto nie. ^^

Thaeril napisał:

btw. zażyłem dzisiaj nieco sportu w postaci biegania. Świetnie się po tym czułem, ale trudno by było inaczej, bo w końcu uciekłem mini-trąbie powietrznej, która rzucała piachem i małymi kamykami. To uczucie wiatru, który znosi cię z chodnika - niezapomniane. Wokół było słychać tylko świst i dźwięk samochodowych alarmów. A najlepsze było to, że uniknąłem oberwania chmury.

Szanuję. Ja parę razy próbowałem zacząć, ale nic z tego nie wychodziło. Zbyt męczące i wbrew temu co oczekiwałem z każdym kolejnym razem nie było łatwiej. Musiałbym się kiedyś zmusić do biegania przez cały miesiąc co drugi dzień to może by to wyglądało inaczej. Bez szukania wymówek, że zmęczony po pracy, że nie ma czasu, że brzydka pogoda itp.
Thaeril
Thaeril
Też to widziałem i nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby być geniuszem po rozwiązaniu tego. Nawet jakby mierzyć czas, to i tak nic to nie sprawdza, bo pamięć, czas reakcji i dokonywania wyborów też się wlicza (są to niekoniecznie cechy geniusza).

btw. zażyłem dzisiaj nieco sportu w postaci biegania. Świetnie się po tym czułem, ale trudno by było inaczej, bo w końcu uciekłem mini-trąbie powietrznej, która rzucała piachem i małymi kamykami. To uczucie wiatru, który znosi cię z chodnika - niezapomniane. Wokół było słychać tylko świst i dźwięk samochodowych alarmów. A najlepsze było to, że uniknąłem oberwania chmury.
Ghost
Ghost
W internetach pisali, że jak to rozwiążesz to jesteś geniuszem.

http://i.imgur.com/wnm0tjM.jpg

Wyszło na to, że jestem. Co mogę z tym zrobić?

rozwiązanie