Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj

The Secred World - informacje o zadaniach

funcom secret world
Vincent | 30-09-2011 08:28

Ragnar Tørnquist, Senior Producer & Creative Director z firmy Funcom przedstawia szczegółowe informacje na temat wykonywania zadań w The Secret World.


Opowieść jest sercem i duszą The Secred World. Inspirowana mitami, miejskimi legendami, bajkami i prawdziwymi wydarzeniami, historia ociera się o każdą akcję gracza: począwszy od misji, po instancję, od potyczek między graczami, do walk z potworami. Wszystko jest skutkiem naszej opowieści, co odgrywa istotną rolę w przekazaniu jej do gracza.

W The Secred World chcemy, aby to gracz odkrył historię. Chcemy aby szukali, następnie szukali głębiej, by dokopali się do kolejnych fragmentów układanki, w swoim własnym tempie. Chcemy by fragmenty ułożyły się w obraz: głęboką fabułę, intrygujące postaci, ciekawych opowieści, które przeprowadzą gracza przez cały content gry.

the Secred World

Istnieje kilka kluczowych sposobów, w jakich przekazujemy historię w The Secred World.

Po pierwsze, każda misja zaczyna się animowaną scenką, w której pod każdą wypowiadającą się osobę jest podłożony głos, a za realizm jej ruchów odpowiada motion capture. Scenka skupia się na charakteryzacji i stworzeniu odpowiedniej atmosfery, ale zawsze będzie zawierała wskazówki, co do wykonania misji. Wszystkie - oprócz misji głównych - mogą być odtwarzane w dowolnej kolejności, umożliwiając graczowi poznanie jej na swój własny sposób.

the Secred World

Po drugie, podczas zwiedzania The Secred World, gracz będzie odkrywał elementy historii, zaszyte w świecie gry. Wszyscy, którzy odkryją jak najwięcej, zostaną nagrodzeni w odpowiedni sposób.

Po trzecie, gracz będzie mógł komunikować się z NPC poprzez funkcje dialogu. Poznawać ich osobiste przeżycia, osobowość, być może odkrywając interesujące i intrygujące fakty na temat otaczającego świata.

the Secred World

Jak widać, historia odkrywa bardzo ważną rolę w The Secred World. Każdy potwór, każda lokacja, każda umiejętność postaci, każda broń, każda szkoła magii - to wszystko są elementy układanki. Gdy gracz odkryje, że nieumarli w Kingsmouth przyciągane są przez dźwięk alarmów samochodowych, uczy się o naturze i zachowaniu tych stworzeń. Uważna obserwacja inwazji Draugów w zatoce pozwoli zrozumieć, jak te wodne stworzenia zamieniły ludzi z Wyspy Solomona w bezrozumne zombie. A kiedy gracz wkroczy do twierdzy wampirów w Transylwanii, unikając strażników i ich magii, zrozumie, że za wszystkim kryje się coś poważniejszego, ktoś kto kieruje tajemniczym mrokiem The Secred World. Historia jest wszędzie. Spostrzegawczy gracze nauczą się odkrywać jej elementy.

the Secred World

Ale historia nigdy nie zostanie całkowicie ujawniona. Opowieść w The Secred World będzie ciągle rozwijana, ujawniając coraz więcej intrygujących i fascynujących opowieści, w miarę upływu czasu.

W The Secred World wszystko jest prawdziwe i wszystko jest częścią naszej opowieści. Wszystko.


Klimatyczny i bardzo pobudzający wyobraźnię tekst.

Aby dodać komentarz, należy się zalogować.

Komentarze [0]

Temat z komentarzami: The Secred World - informacje o zadaniach

MMO miesiąca
Lista gier MMO

Wszystkie

Age of Wulin

Age of Wulin

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [88]

Argo

Argo

Free to Play

Filmy [2]

Galeria [7]

C9

C9

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [14]

Galeria [24]

Dragon's Prophet

Dragon's Prophet

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [13]

Galeria [34]

Hearthstone

Hearthstone

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [6]

Neverwinter

Neverwinter

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [38]

Raiderz

Raiderz

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [84]

WarZ

WarZ

Buy to Play

Filmy [2]

Galeria [4]

Wildstar

Wildstar

Fansite MMOVault!

Filmy [19]

Galeria [46]

MMORPG

MMOFPS

MMORTS

MOBA

Najnowsze w galeriach
Destiny Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot Black Desert Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

Derol
Derol
Jakby ktoś poszukiwał alternatywnego źródła informacji na temat gier mmo, to pozwolę sobie zasugerować: http://www.mmopedia.pl
Kinya
Kinya
Jakby ktoś chciał to mam do rozdania klucze premium na 14 dni do Skyforge u siebie na blogu
Ghost
Ghost
Nie ma co się póki co napalać. CBT dopiero za 2 miesiące. Prawdopodobnie nikt z nas nie dostanie klucza, a już na pewno nie dostaniemy wszyscy trzej na raz. A OBT to pewnie dopiero w przyszłym roku.

No, ale przynajmniej jest czas na zastanowienie się nad najważniejszym problemem - nazwą gildii. Bo przecież nie zadowolimy się jakimś wiejskim AngelsOfDarkness czy innym PaladinsOfSilkroad.

No i będę się musiał jeszcze zastanowić nad nazwą postaci, bo coś mi się wydaje, że lubieżnasuka12 będzie już zajęta. ;<
PILOT
PILOT
To co Thaerile i Duchy jak wyjdzie zakładamy naszą casualową loli gildie ?
aliceb
aliceb
Kilka dni temu pojawiła się oficjalna informacja o wyjściu CBT już (a może dopiero) 30 października. Dla wszystkich graczy, którzy od lat czekali na ten tytuł jest to wyjątkowo dobra wiadomość. Ze swojej strony zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony fanowskiej poświęconej tej grze - Blade & Soul PL.
WhiteKacperPl gracz w Trove
WhiteKacperPl gracz w Trove
Najlepsza pixelowa gra na steam lecz jest jedno ,,ale"
DLACZEGO ONA TAK DŁUGO SIĘ ŁADUJE ???
Trove Polska
Trove Polska
( TROVE POLSKA ) Wszystkim bardzo polecam Trove. Chociaż spróbujcie, potrafi wciągnąć niejednego nawet osobę która nigdy w takiego typu gry nie miała okazji zagrać. Najlepiej gra się w kilka osób. Na początku gry nasuwa się wiele pytań które często zostają bez odpowiedzi. Wujek google może i wie wszystko ale nie każdy musi wszystko rozumieć.
Ja swoją przygodę w Trove zacząłem parę tygodni temu z Trove Polska która ma gildię Białe Orły. Jest świetnie.

W grze można walczyć z potworami a dla relaksu można pokazać swoją duszę artystyczną budując rozmaite budowle. Podoba mi się możliwość uczestniczenia w rozwoju gry ale możliwe, że już niedługo bo 9 lipca 2015 Trove ma być na Steam i będzie to oficjalna wersja gry 1.0 i kto wie czy będzie możliwość tworzenia rzeczy do gry. ( TROVE POLSKA )
___________________________________________________________________________

Korzystając z okazji. Wszystkich polaków grających w TROVE jak i tych którzy zastanawiają się czy w to zagrać serdecznie zapraszam do klubu/gildii "Biale Orly". Budujemy "Club World", będzie można tam co jakiś czas zobaczyć coś nowego. Jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali. Zawsze chętnie pomożemy.Kierujemy się zasadą pomagaj innym a inni pomogą Tobie. "Nie ilość a jakość naszym mottem". Mamy swój regulamin który jest umieszczony w "Club World" koło miejsca z portalami.Gramy rozmawiając na Team Speak 3
( trove-polska.net-speak.pl ).

Mamy na facebook Fanpage i Grupę oraz Grupę na Steam
Kiedyś utworzymy forum klubowe ale nie jest to naszym priorytetem na tą chwilę. Dobrze się bawimy na trove, gramy wspólnie bez spiny.

Chcesz dołączyć? Kontaktuj się z nami poprzez Fanpage albo Grupę :)
Fanpage:Trove Polska ,kliknij tutaj
Grupa:Trove Polska , kliknij tutaj
Grupa Steam:Trove Polska ,kliknij tutaj

Aby napisać do mnie w grze wystarczy dodać mnie do "friends" i pisać na "whisper" wybierając odpowiedni przycisk na liście znajomych bądź poprzez wpisanie komendy /whisper riczio2[wiadomość] .

Osoby z którymi można się kontaktować:
Falafelek
Infernatis
Riczio2

Pozdrawiam i do zobaczenia w Klubie :)

Trove Polska - Białe Orły
Trove Polska
Trove Polska
Gra jest na prawdę MEGA. Polecam każdemu kto kiedykolwiek zagrał w minecraft i terrarię, smiało można połączyć te dwa tytuły i wychodzi nam trove :D Gram w To od kilku miesięcy i nie mogę się oderwać. Bardzo polecam. Ja osobiście gram z Grupką ludzi - Trove Polska - posiadającą swój klub / gildię Białe Orły i głównie ta grupka ludzi z którą mogę spędzić czas sprawia, że aż chce się wchodzić codziennie żeby z nimi troche polatać :)

Korzystając z okazji.Wszystkich polaków grających w TROVE jak i tych którzy zastanawiają się czy w to zagrać serdecznie zapraszam do klubu/gildii "Biale Orly". Budujemy "Club World", będzie można tam co jakiś czas zobaczyć coś nowego. Jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali. Zawsze chętnie pomożemy.Kierujemy się zasadą pomagaj innym a inni pomogą Tobie. "Nie ilość a jakość naszym mottem". Mamy swój regulamin który jest umieszczony w "Club World" koło miejsca z portalami.Gramy rozmawiając na Team Speak 3
( trove-polska.net-speak.pl ).

Mamy na facebook Fanpage i Grupę oraz Grupę na Steam
Kiedyś utworzymy forum klubowe ale nie jest to naszym priorytetem na tą chwilę. Dobrze się bawimy na trove, gramy wspólnie bez spiny.

Chcesz dołączyć? Kontaktuj się z nami poprzez Fanpage albo Grupę :)
Fanpage:Trove Polska ,kliknij tutaj
Grupa:Trove Polska , kliknij tutaj
Grupa Steam:Trove Polska ,kliknij tutaj

Aby napisać do mnie w grze wystarczy dodać mnie do "friends" i pisać na "whisper" wybierając odpowiedni przycisk na liście znajomych bądź poprzez wpisanie komendy /whisper riczio2 [wiadomość] .

Osoby z którymi można się kontaktować:
Falafelek
Infernatis
Riczio2

Pozdrawiam i do zobaczenia w Klubie :)

Trove Polska - Białe Orły

Forum

Ghost
Ghost
tu miał być esej na temat Charlotte, ale skasował się przed wysłaniem... qq

także wersja tl;dr

- zmarnowany potencjał na poziomie SAO
- wątków tyle, że aby utrzymać wszystko w odpowiednim tempie trzeba by było zrobić z 4 sezony
- niech ktoś napisze na tej podstawie VN
- Nao best girl
- i tak mi się podobałoSkyShadow
SkyShadow
Witam serdecznie.

Pobrałem sobie dziś WildStar Online. Zainstalowałem, zrobiłem Update. Przy pierwszym i każdym następnym zalogowaniu wyskakiwał mi taki komunikat:

http://s3.postimg.org/rh5jtvj6r/dobreee.png

Bardzo bym prosił o pomoc. (Próbowałem na Europe jak i North America)
Venum
Venum
Ja pogrywam i szukam ludzi, ale nie w dominion
Venum
Venum

Altail Lahabe napisał:

a kiedy grasz i jaka NAcja i jaki nick masz


Gram jak mam wolny czas i ochotę na grę akurat w wildstara..
Nacja "ta dobra", a nick Venum Stark
Altail Lahabe
Altail Lahabe
Witam szukam osob badz Gildie Polska zaczolem grac na servie jednym ale do tej pory nie spotkalem zadnego Rodaka jesli ktos gra niech napisze na jakim servie i jak sie z kontaktowac w grze Pozdrawiam.
Altail Lahabe
Altail Lahabe
a kiedy grasz i jaka NAcja i jaki nick masz
Thaeril
Thaeril

Ghost napisał:

Co tam za przewrót się wykonał? Możesz spojlerować.

Ogólnie całą sielankę trafił szlak i było kiepsko a bohaterki dopadała trauma, ale ostatecznie był happy end. Był fajny twist w postaci tego, że beztroska Yuki musiała się otrząsnąć i zostać bohaterką, silna Kurumi była bezsilna a opanowana przewodnicząca lost her shit. A i jeszcze pojawiła się kochana Megu i teraz chciała wszamać swoje uczennice. I ogólnie wyszło im to lepiej niż się spodziewałem. Nie jest to poziom geniuszu, ale po prostu dali radę z zakończeniem - na tyle dobrze, że w pewnym momencie dało się uwierzyć, że może to się skończyć źle. No i było uczucie w odcinkach finałem, że hepi moments się kończą, wszystko powoli zaczyna się sypać.
Nawet opening edytowali na bardziej smutny z każdym odcinkiem po 8, jeśli dobrze pamiętam.

W skrócie: to dalej średniak, ale z pozytywnym zaskoczeniem.


Ghost napisał:

Pornofate jak już wcześniej pisałem było nawet znośne, a na dodatek w ostatnich odcinkach wywalili na ekran wszystkie taczki ryżu, które pieczołowicie zbierali przez cały sezon za pomocą fanserwisu dzięki czemu można było w końcu zobaczyć wyczekiwane tu przez niektórych sceny walki ze znakiem jakości ufotable.

Pornofate nie jest robione ufotable :D Oni nie mają czasu na takie pierdoły. Nawet God Eatera nie skończyli na czas i ostatnie epy będą zimą.
Nawet nie było magicznej nawalanki z prawdziwego zdarzenia - strzelili parę razy laserami w zuowrogą mgłę i na tym się skończyło. Gdzie wcielanie kart, nawiązania i walki rodem z Fate?
I jeszcze z Gilgamesha zrobili shotacon bair - W. T. F.

W dodatku ta fabuła. Co się tam działo i dlaczego - kto to ogarnie? Wyjaśnienie w 7 odcinku, drugiej połowy trzeciego sezonu, bo trzeba doić tą krowę :]

Ghost napisał:

Gangsta mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła. Spodziewałem się jakiejś gimbogangsterki, a otrzymałem dojrzałą serię w klimatach rzadko spotykanych w chińskich bajkach z fajnymi scenami walki, niezłym soundtrackiem (ten dubstepowy kawałek i OP <3) i ciekawymi postaciami. Na dodatek wszystko wskazuje na to, że dostaniemy kolejny sezon, bo pierwszy urwano w połowie.

Pomijając fakt, że zrobili oryginalny ostatni odcinek a mimo to nie dali żadnego zakończenia. Obejrzałem ostatni ep i zacząłem sprawdzać czy na pewno ściągnął się do końca...
Drugiego sezonu nie będzie, bo:
- nie ma materiału,
- Manglobe ogłosiło bankructwo...

Z resztą się zgodzę. Dodam też, że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie rozwój postaci. Ale to zakończenie... ciężko będzie je przeboleć.

Ogólnie coś się Japonii dzieje, bo w tym sezonie i poprzednim było kilka opóźnień. Czyżby system zaczął się sypać, bo robią więcej anime niż ludzie mogą obejrzeć/kupić BD? A może to wina powszechnego adaptowania świeżych mang i LN jako reklamówki lub dla sprzedaży anime na fali popularności oryginału. W końcu Manglobe zaczęło się sypać, kiedy przestali robić oryginalne serie.

Ghost napisał:

Kontynuacje takie jak Durarara, Gintama, Non Non Biyori, Working utrzymały/utrzymują poziom z poprzednich sezonów, a że był on delikatnie mówiąc wysoki to nie można na nic narzekać. Gintama to już w ogóle momentami staje się zagrożeniem dla drożności dróg oddechowych.

Szkoda, że Durarare pokroili na kawałki ;/ Ta seria sporo przez to traci. W Ten zawiązała się intryga i na tym się skończyło... Nie było tego "boom", gdzie wszystko zaczyna się ze sobą łączyć, wyjaśniać i nabierać sensu.
W nowym Working z kolei podobało mi się, że w końcu pozamykali niektóre przeciągające się żarty. Przyszłość tej serii to komedia romantyczna i fajnie, że w końcu coś zrobili w tym kierunku.
Gintama jak zwykle na poziomie. Jedyna seria, w której obsrywanie lub obrzygiwanie bohaterów jest poprzedzone głębokim, moralnym, poważnym i prawdziwym wywodem na temat wartości życiowych xD
Ghost
Ghost

Thaeril napisał:

W Gakkou Gurashi, zgodnie z moimi przewidywaniami, wycięli numer w stylu Madoki.

Szpadel Kurumi zamienił się w magiczne berło po czym ruszyła ona uwolnić od tragicznego losu wszystkie Czarodziejki z Księżyca w akompaniamencie ścieżki dźwiękowej w wykonaniu Yuki Kajiury? :D

http://vignette4.wikia.nocookie.net/kami-nichi/images/d/d0/Ai_Astin.png/revision/latest?cb=20130719032651

Co tam za przewrót się wykonał? Możesz spojlerować. Jak chociaż połowa głównej obsady do tej pory nie zginęła to nie mam zamiaru do tego wracać. No i oczywiście chciałbym jeszcze zobaczyć coś oklepanego w stylu: Yuki zostaje ugryziona -> MATKO BOSKO CZENSTOCHOSKO koniec świata -> Yuki zaczyna się przemieniać w zombie -> głowa Yuki zostaje roztrzaskana szpadlem -> łzy Kurumi spływają na walający się po posadzce mózg.

Korzystając z tych kilku dni w miesiącu, w których mam więcej niż kilka godzin na życie nadrabiam zaległości i muszę powiedzieć, że całkiem udany jest ten sezon.

Kontynuacje takie jak Durarara, Gintama, Non Non Biyori, Working utrzymały/utrzymują poziom z poprzednich sezonów, a że był on delikatnie mówiąc wysoki to nie można na nic narzekać. Gintama to już w ogóle momentami staje się zagrożeniem dla drożności dróg oddechowych.

Pornofate jak już wcześniej pisałem było nawet znośne, a na dodatek w ostatnich odcinkach wywalili na ekran wszystkie taczki ryżu, które pieczołowicie zbierali przez cały sezon za pomocą fanserwisu dzięki czemu można było w końcu zobaczyć wyczekiwane tu przez niektórych sceny walki ze znakiem jakości ufotable.

Shimoneta obiektywnie rzecz biorąc była dosyć słaba, ale miała niszczyć szare komórki i z tego zadania się wywiązała, więc również nie będę narzekał.

Gangsta mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła. Spodziewałem się jakiejś gimbogangsterki, a otrzymałem dojrzałą serię w klimatach rzadko spotykanych w chińskich bajkach z fajnymi scenami walki, niezłym soundtrackiem (ten dubstepowy kawałek i OP <3) i ciekawymi postaciami. Na dodatek wszystko wskazuje na to, że dostaniemy kolejny sezon, bo pierwszy urwano w połowie.

Charlotte to temat na dłuższą opowieść (może jutro).
fifi001
fifi001
można wiedzieć jak rozwiązałeś ten problem bo mam taki sam na Windows 8 i nie mam pojęcia jak się z nim uporać ;/
Venum
Venum
Zacząłem grę dopiero wczoraj, aczkolwiek już szukam gildii. Wybrałem ten serwer, by tłuc wszystko co się rusza, czyli lepszy. Jeżeli jest już tam jakaś gildia to z wielką ochotę dołączę. Mam 19 lat i sporo czasu do gry.